Заробляй разом з Meal Time

Використовуючи нашу продукцію, партнери отримують можливість:
Оптимізувати операційні затрати на виготовлення продукції.
Економити на висококваліфікованих фахівцях з приготування їжі.
Спростити складський облік та товарообіг.
Оптимізувати управління товарними запасами, що, в свою чергу, оптимізує залучені грошові кошти, а значить і рентабельність бізнесу.
Самостійно регулювати продажі та максимально виключити списання продукції.

Переваги нашої продукції

Смачно!
Усі страви готуються за авторськими рецептами, без економії на складових.
Якісно
На всіх етапах виробничого ланцюжка здійснюється контроль якості, що гарантує безпечність та кращі смакові властивості продукції в кожній поставці.
Преміальна упаковка
Зовнішній вигляд здатен привернути увагу споживача до товару і вплинути на прийняття рішення щодо покупки. Безпосередньо у момент вибору в ТТ саме зовнішній вигляд стає "продавцем", привертаючи увагу відвідувачів до товару
Доступна ціна
Наші страви поєднали в собі смак, якість і прийнятну вартість, яка досягається не за рахунок економії на собівартості сировини й упаковки, а за рахунок максимальної оптимізації трудовитрат.
Термін придатності
Усі страви піддаються шоковому заморожуванню, що дозволяє збільшити терміни придатності, завдяки цьому, вірогідність списань буде мінімальною.
Безпечно
Виробництво компанії «Арт оф кукінг» сертифіковано за стандартом харчової безпеки ISO 22000:2018

Ми подбали про рекламу для тебе

Разом з нашою продукцією ми надсилаємо POS – матеріали

Як почати співпрацю?

Щоб почати співпрацю, тисніть на кнопку «зареєструвати особистий кабінет», реєструйте особистий кабінет для юридичних осіб, в особистому кабінеті заповнюйте всі поля про Ваш бізнес – ГОТОВО. Після перевірки, під Ваш особистий кабінет буде присвоєний Б2Б прайс.