Про бренд «Meal Time»

Бренд Meal Time був заснований у 2014 році й на сьогодні високо зарекомендував себе у сфері виробництва заморожених продуктів харчування. 

Купуючи нашу продукцію, ви отримуєте не тільки їжу відмінної якості, а й істотно економите час, який можете приділити собі або своїм близьким. 

Напівфабрикати та готові заморожені страви ТМ Meal Time – це сучасне рішення для простого і швидкого приготування "домашньої" їжі ресторанного рівня.

Історія створення ТМ Meal Time

Напевно, кожен з нас не раз стикався з ситуацією, коли купівля шаурми, сендвіча, бургера та іншої їжі перетворювалася на справжню лотерею. Апетитна, на перший погляд, їжа розчаровувала практично одразу: "ватна" булочка, величезна кількість майонезу, котлета або сосиска без жодного натяку на наявність м'яса, а співвідношення начинки до борошняного виробу взагалі залишало бажати кращого.

В такі моменти з'являлось запитання: "Чому на ринку немає якіснішої продукції? Адже люди готові платити за те, щоб отримувати задоволення від справді смачної їжі". Такі міркування одного разу й наштовхнули на ідею створення компанії Арт оф Кукінг, а разом з нею – і бренду Meal Time.

Сьогодні ж бренд преміумсегмента Meal Time представлений не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Нашу продукцію можна зустріти в таких країнах, як:

 • США;
 • Молдова;
 • Саудівська Аравія;
 • Румунія;
 • Польща.

Наші переваги 

Сертифіковане виробництво.

Вся продукція виробляється згідно з міжнародним сертифікатом ISO 22000:2018, який свідчить про дотримання всіх стандартів харчової безпеки. 

У штаті компанії є окремі фахівці, які суворо контролюють усі етапи виробництва: якість сировини та готової продукції, а також дотримання санітарних норм самими співробітниками. 

Тільки добірні інгредієнти.

У складі готових заморожених страв і напівфабрикатів ви не знайдете штучних барвників, консервантів, підсилювачів смаку, а також ГМО.

Шокове заморожування.

Цей метод заморожування дає можливість не тільки подовжити термін зберігання продукції, але й зберегти її смак, текстуру, аромат і користь.

Смак.

Усі наші страви готуються за авторськими рецептами. Ми приділяємо особливу увагу деталям у процесі приготування їжі та абсолютно не економимо на інгредієнтах.

Широкий асортимент.

На сайті представлений великий вибір продукції, тому кожен може знайти щось смачненьке для себе і своєї сім'ї.

Що ж ми пропонуємо:

 • натуральні концентрати для приготування напоїв;
 • готові до вживання заморожені перші та другі страви;
 • сирники, запіканки та налисники;
 • страви для запікання;
 • бургери та сендвічі;
 • напівфабрикати;
 • десерти й не тільки.

Попри те, що у кожної людини свій індивідуальний погляд на кулінарію, продукція ТМ Meal Time настільки різноманітна, що задовольнить смаки кожного!

Наші партнери

Ми є ключовим постачальником у сегменті готової продукції та напівфабрикатів для мереж АЗС та каналу HoReCa. Нам довіряють: ОККО, SOCAR, Shell, METRO, NOVUS, МХП та інші.

 

Партнери Art of Cooking