Ассорті ягідних концентратів
Більше продукції
Ягідні концентрати 50г, без доданого цукру, з медом (дойпак)
Більше продукції
Ягідні концентрати 50г (дойпак)
Більше продукції
Ягідні концетрати 40г (дойпак)
Більше продукції
Ягідні концентрати 60г
Більше продукції
Ягідні концетрати 40г
Більше продукції
Яскрава та різноманітна чайна карта суттєво збільшить кількість постійних клієнтів у вашому кафе. Адже багато людей не можуть уявити свій день без ароматного фруктово-ягідного чаю. Завдяки натуральним ягідним концентратам TM Meal Time, ви зможете суттєво розширити асортимент напоїв і догодити найвибагливішим клієнтам.

Концентрати ягідних напоїв

Ягідні чаї від ТМ Meal Time

Переваги фруктових напоїв

Фруктово-ягідні напої користуються великою популярністю, адже вони мають не тільки насичений та яскравий смак, а ще й велику кількість корисних речовин. Такі чаї не містять кофеїну, що робить їх вживання дуже корисним.
Варто зауважити, що гарячі чи холодні напої з натуральних ягід і фруктів сприяють профілактиці авітамінозу і зміцненню імунної системи. Наша продукція виготовлена з натуральних, свіжих та ретельно відібраних інгредієнтів та піддається технології шокової заморозки. Такий сучасний спосіб дозволяє зберегти природну корисність фруктово-ягідних чаїв. Ягідні концентрати для приготування ароматного гарячого чи холодного чаю можна тримати у морозильній камері до 12 місяців. Готується такий чай за лічені хвилини.

Вибір напоїв MealTime

У нашій компанії ви можете купити чай з натуральних компонентів за привабливою ціною. Завдяки великому асортименту заморожених чаїв TM Meal Time, клієнти вашого закладу зможуть щодня насолоджуватися новим фруктово-ягідним смаком. Ви можете обрати:

1. Апельсин з м'ятою.
2. Імбир з медом та лаймом (з цукром і без).
3. Журавлину з апельсином.
4. Обліпиху з яблуком.
5. Смородину з базиліком.
6. Лайм з м'ятою.
7. Чорницю з малиною.
8. Обліпиху з чебрецем (з цукром і без).

Спробувавши різні смаки, кожен може вибрати для себе найулюбленіший, що принесе максимальну насолоду від чаювання. Наприклад, обліпиховий чай сприяє оздоровленню організму та бадьорить. Для покращення імунітету добре підійде імбирний чай, купити який можна в нашому інтернет-магазині. Крім того, ягідні напої з вмістом імбиру добре зігрівають холодними вечорами.

Наша пропозиція

Ви хочете запропонувати клієнтам свого закладу чай, ціна якого повністю виправдає очікування? Наша компанія пропонує подбати про розмаїття чайної карти вашого закладу за допомогою ароматних і натуральних фруктово-ягідних концентратів TM Meal Time. Завдяки багатому вибору смаків, високій якості інгредієнтів і запашному аромату, такий напій не тільки підніме настрій, а й буде корисним для здоров'я.

Ми намагаємося крокувати в ногу з часом і максимально задовольняти побажання наших клієнтів. Завдяки сучасному обладнанню для шокового заморожування вдається зберегти у продуктах максимальну кількість корисних речовин і вітамінів. До того ж, термін зберігання концентратів для фруктово-ягідних чаїв складає 1 рік.

Ми завжди застосовуємо персональний підхід до клієнтів і надаємо професійну консультацію відносно вибору та основних якостей нашої замороженої продукції. Щоб купити чай в Україні і здивувати своїх відвідувачів, зателефонуйте нам або відправте запит.
Click to order
Total: 
Ваше імя та прізвище
Ваш Email
Ваш контактний номер телефону
Доставка
Адреса доставки
Комментарий