Майстерня смаку
від
"Арт оф Кукінг"
ПРО КОМПАНІЮ
«АРТ ОФ КУКІНГ» - це місце, де поєдналися професіоналізм, майстерність, любов до кулінарії, яку ми вклали в кожен свій продукт.

Наша компанія виробляє готову продукцію та напівфабрикати найвищої якості під ТМ Meal Time, а тривалий термін зберігання досягається завдяки використанню методу шокової заморозки.

Ми – це команда професіоналів, яка має інноваційний підхід у створенні своєї продукції. Ми крокуємо в ногу з часом, а наша продукція відповідає тенденціям ринку та вподобанням споживачів.

Завдяки індивідуальному підходу в роботі з партнерами, компанія створює ексклюзивну продукцію, яка відповідає вимогам та вподобанням наших клієнтів.


«АРТ ОФ КУКІНГ» - компанія, яка цінує якість та смак. Саме тому ми не використовуємо барвники, консерванти та підсилювачі смаку у виробництві нашої продукції. Кожен продукт виготовлений із натуральних відбірних інгредієнтів найвищого гатунку, що є принциповою та безкомпромісною позицією нашої компанії. Використання технології шокової заморозки дозволяє зберігати нашу продукцію протягом 6 місяців, при цьому вона не втрачає своєї структури та смакових якостей.

Наш асортимент
Сендвічі та бургери
сендвічі в багеті, сендвічі в тостовому хлібі, м'ясні бургери
Десерти
торти, пироги, штруделі, панна-кота
Перші страви
поживні супи
Другі страви
смачний узбецький плов
Напівфабрикати
бургерні булочки, котлети (смажені/не смажені), соуси та ін.
Напої
лимонади, чаї
НАШІ ПАРТНЕРИ